2023.10.05, 08:28 Labdarúgás
2023.10.04. Szekszárd

Szekszárdi UFC - ASE Paks 9-7

Jól kezdtük a mérkőzést hamar 2 gólos előnybe sikerült kerülnünk, ezt
követően is rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos azok rendre kimaradtak. Az első és
második félidőben is volt egy 10-10 perces kihagyásunk, amelyekből sok gólt kaptunk. Az
első félidőben még sikerült rendezni a sorainkat és a félidőben 1 gólos előnnyel fordultunk. A
második félidőt is jól kezdtük sok ziccert alakítottunk, ki de a kapu előtt nem tudtunk eléggé
higgadtak maradni és rendre rossz döntéseket hoztunk. Ennek ellenére a félidő közepén újra
kettőre tudtuk növelni az előnyünket, majd jött a 10 perces kihagyás ahol a hazai csapat
minden hibánkat góllal büntetett. A mérkőzés vége fele kezdtünk visszatérni, de az már
későnek bizonyult. Azt gondolom, hogy a hosszú játék idő miatt (2x35 perc) a második
félidőre elfáradtunk nem tudtunk megújulni és mentálisan felénk kerekedett a hazai csapat.
Többször is lett volna lehetőségünk lezárni a mérkőzést, de nem így alakult. Ennek ellenére
nincs okunk szomorkodni, mert egy izgalmas, fordulatos, jó mérkőzésen vagyunk túl.

Gsz: László Martin(3), Nős Dávid(2), Baller Bence, Khoroshikh Vasilii

Edző: Farkas Péter