Vármegyei I. o. 5. forduló

2023.09.20, 10:19 Labdarúgás
2023.09.16. Dombóvár

Dombóvár FC - ASE Paks 4-1

Nehéz mérkőzésre számítottunk, hiszen az első megye 1es csapat elleni mérkőzésünkre
készültünk idegenben. Tudtuk, hogy a mérkőzés nagyrészében az ellenfél fogja birtokolni a
labdát és nyomás próbál gyakorolni a kapunkra az elejétől kezdve. Ez így is lett, de a
védelmünk hatékony volt, és némi szerencse is kellett, hogy egészen a 77-ig percig 1-1 állásig
tartottuk magunkat. Több szép kontratámadást is vezettünk, és sajnos egy véleményes
gólunkat nem adták meg döntetlennél, ami sorsdöntőnek bizonyult. Az utolsó 15 percben
kaptunk 3 gólt (2 szabadrúgásból), mely így megpecsételte a sorsunkat. Összességében
nagyon is elégedettek lehetünk a teljesítményükkel, mert egy a megyében meghatározó
csapat ellen jól szerepeltünk és 85 percig esélyünk volt ponttal távoznunk, mely ma nem