Vármegyei II. o. 6. forduló

2024.09.30, 13:46 Labdarúgás
2024.09.29. Aparhant

Aparhant - ASE Paks 5-1

A mérkőzés előtt tudtuk, hogy nehéz mérkőzés vár ránk, mert ellenfelünk jó formában van,
és a gyors játékosok alkotják támadó sorukat. Az első félidőben a mi akaratunk érvényesült,
jól zártuk le a területeket és az ellentámadásaink rendre veszélyt jelentettek, de sajnos
ezekből a lehetőségekből csak egyet tudtunk értékesíteni. A labdakihozatalunk és támadás
felépítésünk ma jól működött, megfelelő ritmusa volt a játékunknak.
A második félidőben első 15 percében nagy nyomást tudtunk helyezni az ellenfél kapujára
1:1 állásnál, és 3-4 tiszta ziccert is kidolgoztunk, de sajnos egyet sem tudtunk góllal befejezni.
Ellenfelünk egy szögletből megszerezte a vezetést, és ezek után túlzottan is kinyíltunk,
melyet könyörtelenül kihasznált az ellenfelünk és végül nagy arányú győzelemmel zárhatták
a mérkőzést. Sajnos ismét egy olyan mérkőzésen hullajtunk pontokat, ahol rengeteg
helyzetet dolgozunk ki, de nem vagyunk elég hatékonyak. Ellenfelünknek gratulálunk a