U-19 értékelés

2026. jún. 22., 07:33 | Labdarúgás

Az U19-es csapatunk a megyei bajnokságra az előző évekhez képest jobb nyári
felkészülést tudhatott maga mögött, elfogadható létszámban tudtunk dolgozni. Az
edzéslátogatottság és az elvégzett edzés mennyisége és minősége is megfelelő volt.
A tervezett edzőmérkőzések közül csak egy maradt el, négy edzőmeccset sikerült
lejátszani, így jó állapotban vágtunk neki az őszi szezonnak. A kerettel készülő U16-
os játékos a tervezett játéklehetőséget megkapta, beépült a csapatba. A szezon jól
indult, 10 fordulón át veretlenek maradtunk, a szezon végén becsúszott egy vereség.
A téli felkészülés nem sikerült teljesen jól, sajnos csak két edzőmérkőzést tudtunk
játszani. Tavasszal már nem tudtuk a lépést tartani a 6-7 túlkoros játékossal játszó
Fadd és Bonyhád csapatával, a többi mérkőzésen két kivétellel jól helyt álltunk,
megérdemelten szereztük meg a reálisan nekünk járó harmadik helyet. Játékban,
mentalitásban határozott előrelépés történt, a csapategység egész évben jó volt.
Tavasszal több játékosunk is folyamatosan játszott a felnőtt csapatban, ez örömteli,
valamint az is, hogy nem vallottak szégyent! Az egész éves teljesítményért gratulálok
mindenkinek, úgy érzem mindenki fejlődött, véleményem szerint vannak, akik előbb-
utóbb a felnőtt csapat meghatározó játékosaivá is válhatnak.
Köszönjük még a csapatot segítő egyesületi dolgozók az egész éves munkáját.

Edző: Sánta István

További hírek

Labdarúgás szakosztállyal kapcsolatos legfrissebb hírek

Felnőtt értékelés

2026. jún. 22., 07:34 | Labdarúgás

Elolvasom »

U-19 értékelés

2026. jún. 22., 07:33 | Labdarúgás

Elolvasom »

U-16 értékelés

2026. jún. 22., 07:33 | Labdarúgás

Elolvasom »

U-14 értékelés

2026. jún. 22., 07:32 | Labdarúgás

Elolvasom »

U-13 értékelés

2026. jún. 22., 07:30 | Labdarúgás

Elolvasom »